loader

İpek Kirpik

  • Anasayfa
  • Ameliyatsız Estetik
  • İpek Kirpik
İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için uygulanan  yöntemlerden birisidir. İşlem ortalama olarak 1.5 saat sürmektedir. İpek kirpikler her bir kirpiğe tek tek yapıştırılır, yapıştırılan kirpikler haftalar içinde kişinin kendi kirpiğinden ayrılarak dökülür. Toplamda üç ay boyunca kullanılan kirpikler 3-4 haftada bir bakıma gelerek kullanılır.

İpek kirpiğin gözlerde hassasiyete yol açmaması için işlem esnasında kullanılan yapıştırıcı organik ve hipo-alerjik olmalıdır. İpek kirpik alternatifleri uzunluk, kalınlık, kıvırıklık açısından değişiklik göstermektedir. Kişinin göz yapısına, kirpiğinin taşıyabileceği ipek kirpik yapısına ve kişinin isteğine uygun olarak seçilmektedir. Kendi kirpiğinizden 1 ya da 2 boy uzun, orta kalınlıkta ve kıvrık yapıda seçeceğiniz kirpik; göz yapınızı, makyaja ihtiyaç duymaksızın doğal bir şekilde farkedilir hale getirmektedir.

İpek kirpikleri en fazla döken maddeler; yağlı göz makyaj temizleyicileri ve göz çevresi kremleridir. Bunları kullanırken kirpik diplerine uygulamamaya özen gösterilmelidir.

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayarak sorularınızı cevaplayalım.

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
vector-shape2