loader

Satin Dolgu Uygulaması

  • Anasayfa
  • Ameliyatsız Estetik
  • Satin Dolgu Uygulaması
Satin Dolgu Uygulaması

Satin Dolgu Uygulaması

Dolgu Uygulaması hyaluronik asid bazlı bir dolgu maddeleriyle cilt yenileme ve canlandırma işlemidir. Günlük hayatın yoğun stresi çoğu zaman istenmeyen cilt travmalarına yol açmaktadır. İlerleyen yaş faktörünün kaçınılmaz etkisiyle beraber cilt hücrelerimiz yeteri kadar su depolamamaya başlar ve bunun üzerine düzensiz beslenme, sigara kullanımı, düzensiz uyku, cildimizin nem kaybı gibi faktörleri eklediğimizde, cildimiz canlılığını kaybeder. Bu gibi durumlarda hastaların başvurduğu en hızlı ve efektif işlem Saten Dolgu uygulamasıdır.

Saten dolgusu acne scar izlerinin tedavisinde, geniş ve sık yanak bölgesi gözeneklerinin doldurulmasında oldukça etkilidir. Özellikle yoğun sivilceli ergenlik geçirmiş, yüzündeki gözeneklerden şikayetçi olan hastalarda fraksiyonel lazer uygulamasıyla cilt soyulmasının ardından ek tedavi yöntemi olarak saten dolgu uygulaması kullanılmaktadır.

Saten Dolgu uygulamasında kullanılan dolgu maddesi cilt yenilenmesi ve canlanması (skin rejuvenation) için özel olarak geliştirilmiştir. Cildin nem depolamasına doğrudan etki ederek hem cilde daha parlak, daha yumuşak bir görüntü kazandırır hem de cildin elastikiyetini artırarak cildimizde yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklıkların oluşumunu yavaşlatır.

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayarak sorularınızı cevaplayalım.

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
vector-shape2