loader

Dinamik Askı

  • Anasayfa
  • Ameliyatsız Estetik
  • Dinamik Askı
Dinamik Askı

Dinamik Askı

Dinamik askı genel olarak cerrahi işlem uygulanan yüz gerdirme operasyonlarına alternatif olarak geliştirilen cerrahi işlem uygulanmadan ameliyatsız devrim niteliğinde bir yöntemdir.

Geçip giden zamanla birlikte karşı konulmaz yorgunluklarımızın en büyük habercisi yüzümüzde oluşan kırışıklık ve birtakım deformasyonlardır. Her yaş grubundan erkek ve kadınların daha genç ve dinamik görünme için estetik açıdan beklentileri hızla çoğalmaktadır. Dinamik askı yöntemi bu ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte bir işlemdir.

Daha estetik bir görünüş arayışına cevap vermek adına ameliyatsız estetik işlemler adı altında birçok yöntem geliştirilmiştir. Şüphesiz en beğenilen ve oldukça iyi sonuç veren yöntemlerden biri de dinamik askı yöntemidir. Yaş ilerlemesi, yer çekimi gibi faktörler sonucunda yüz, boyun, basen, bacak ve kollarda estetik anlamda bozulmalar meydana gelmektedir. Dinamik askı yöntemi esneyen ve gevşeyen yüzdeki kaslar ve mimikler ile oldukça uyumlu olan 6 yıla kadar yüzde sorunsuz kalabilen askılama yöntemidir ve bu yöntem günümüzde oldukça hızlı bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Bu nedenle ameliyat istemeyen ya da istese de birtakım sorunlardan dolayı yaptıramayan hastalarımıza öneride bulunduğumuz doğala en yakın yüz gerdirme uygulamasıdır.

Dr. Zafer Atakan eğitimci doktor kimliğiyle firmalara ürün geliştirme süreci ve sonrasındaki ürün takip sürecine hatırı sayılır katkılarda bulunmuştur. Konu hakkındaki daha detaylı bilgilere Europlast Akademi sekmesinden erişebilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayarak sorularınızı cevaplayalım.

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
vector-shape2