loader

Ameliyatsız Burun Estetiği

  • Anasayfa
  • Ameliyatsız Estetik
  • Ameliyatsız Burun Estetiği
Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun yüzümüzde çok önemli bir noktada bulunduğundan ve ifadelerimizi, mimiklerimizi ve doğal postürümüzü doğrudan etkilediğinden dolayı hastaların en sık uygulama talep ettiği bölgelerden biridir. Burun ameliyatlarından çekinen veya burun ameliyatına gerek olmadığı durumlarda ise hastalarımızın başvurduğu çözüm burun dolgusudur.

Dolgu uygulamarında son dönemde gelişen NASHA teknolojisiyle beraber en sık çalışılan bölgelerden biri de burundur. Burun ameliyatlarının yoğunluğunun ve popüleritesinin her geçen gün artmasıyla beraber dolgu firmaları da buruna özel, daha kalıcı, daha fazla hacim özelliği olan, cilt dokusuna daha iyi adapte olan ve daha kesin sonuçlar veren ürünler çıkarmışlardır. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak birkaç yıl öncesine göre burun dolgu uygulamarının verdiği sonuçlar çok daha verimli ve çarpıcıdır. Dr. Zafer Atakan eğitimci doktor kimliğiyle firmalara ürün geliştirme süreci ve sonrasındaki ürün takip sürecine hatırı sayılır katkılarda bulunmuştur. Konu hakkındaki daha detaylı bilgilere Europlast Akademi sekmesinden erişebilirsiniz.

Burun dolgusu, burunda minimal değişiklikler isteyen hastalar için en uygun opsiyon burun dolgusudur. Burun dolgusuyla burun ucu kaldırmak, burunda çökme olan bölgelere hacim kazandırmak, yüksek burun kemerini daha az belirgin hale getirmek ve asimetri problemlerini gidermek mümkündür.

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayarak sorularınızı cevaplayalım.

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
vector-shape2