loader

Kalça Şekillendirme

  • Anasayfa
  • Ameliyatlar
  • Kalça Şekillendirme
Kalça Şekillendirme

Kalça Şekillendirme

Günümüzde modern güzellik algısı her ne kadar dar ve küçük kalçalar olarak algılatılmaya çalışılsa da, tarih boyunca olduğu gibi yuvarlak hatlara sahip şekilli kalçalar çekiciliğini koruyor. Ünlü ressamların çizimlerinde kullanılan kadın figürlerinde de bu bilinç altının dışa vurumunu gözlemleyebiliriz. Resmedilen kadınlarda gösterişli ve şekilli kalçalar her zaman doğurganlığı ve bereketi çağrıştırmış ve memeden sonra dişiliğin sembolü olarak kabul edilmiş.

Estetik trendler yıllar içinde değişse dahi değişmeyecek tek şey şekilli meme ve poponun kadın gücünün algısı olmas. Diri, dik ve şekilli bir popoya eşlik eden kavisli ince bel ile dişiliğin tamamlanması kuskusuz cogu erkeğin hayallerini süsleyen bir algidir.

Genetik miras sonucu şekil bozukluğu (olması gerekenden büyük yada olması gerekenden küçük) olan, doğum sonrası formunu kaybetmiş, obezite cerrahisi ya da sık kilo alıp verme sonucu popo derisi sarkmış,  spor ve diyet yapmasına rağmen erimeyen ve ufak bölgelede yumru şeklinde toplanmış yağ birikintilerine sahip olan herkes popo estetiği için uygun adaylardır.

Anestezi

Genel

Ameliyat Süresi

2 - 3 Saat

İyileşme Süresi

7 - 10 Gün

Kesin Sonuçlar

6 - 12 Ay

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem sonrası korse ve sporcu sütyeni kullanılması önerilir.

Kullanım Süresi

Sürekli

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayarak sorularınızı cevaplayalım.

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
vector-shape2